Çitaku: Serbia duhet të heqë dorë nga Kosova

Kosova Çitaku: Serbia duhet të heqë dorë nga Kosova

Ushtarët e ISIS-it largohen nga kufiri në Siri

Bota Ushtarët e ISIS-it largohen nga kufiri në Siri

Ahmeti i përgjigjet PDK-së: Klani pronto po mundohet të shpif

Kosova Ahmeti i përgjigjet PDK-së: Klani pronto po mundohet të shpif

Isufi e Bulliqi reagojnë pas deklaratës së Komisionit Shtetëror të Demarkacionit

Aktuale Isufi e Bulliqi reagojnë pas deklaratës së Komisionit Shtetëror të Demarkacionit

Nis protesta kundër “Pronto II”

Kosova Nis protesta kundër “Pronto II”

Çitaku: Gjatë 10 muajve të fundit asnjë kosovar nuk shkoi në ISIS

Kosova Çitaku: Gjatë 10 muajve të fundit asnjë kosovar nuk shkoi në ISIS

Konfirmohet rasti i parë i virusit Zika në Hong Kong

Lajme Konfirmohet rasti i parë i virusit Zika në Hong Kong

Burkini ‘ndez’ debatet në Francë

Bota Burkini ‘ndez’ debatet në Francë

Arrestohet i dyshuari për zjarrvënien në malin e Shëngjinit

Shqipëri Arrestohet i dyshuari për zjarrvënien në malin e Shëngjinit

Nasuf Aliu me bashkëpunëtor sot vizituan qendrën më të madhe të bletarisë ,“Apimedica” në Mitrovicë

Sot drejtori për Bujqësi dhe Zhvillim Ekonomik, Nasuf Aliu, me bashkëpunëtorë ka vizituar qendrën “Apimedica” , ku ka biseduar rreth sfidave që bletarët po

Qeveria ndau mbi një milion euro për sëmundjen e gjedheve

Qeveria në mbledhjen e sotme ka ndarë mbi 1 milion euro për trajtimin e sëmundjes gungore të gjedhit e cila

Falja e borxheve, vetëm edhe shtatë ditë

Kanë mbetur edhe shtatë ditë pune për të përfituar nga ligji për faljen e borxheve nga institucioneve dhe ndërmarrjeve publike.

Sport 34 garues pjesë të Tour de Kosova, çiklizmi po masivizohet

Gara kryesore e çiklizmit që zhvillohet në vendin tonë “Tour

Sport Shkodran Mustafi në Arsenal vetëm për 26 milionë

Mbrojtësi shqiptar i Valencias, Shkodran Mustafi ka mbajtur dje një

Sport Shkodran Mustafi në Arsenal

Arsenali thuhet se ka arritur marrëveshje me Valencian për transferimin

Sport Plani i Wenger për ofertën e Realit ndaj Sanchez

Arsene Wenger njihet si trajner që gjatë afatit kalimtar lidhet

Goli i Mr.Bean që po çmend rrjetet sociale (VIDEO)

Sport Goli i Mr.Bean që po çmend rrjetet sociale (VIDEO)

Agonia e një burri në Gjermani, i zë penisi në grepin e peshkut

Argëtim Agonia e një burri në Gjermani, i zë penisi në grepin e peshkut

Firmat do t’i obligojë Ligji që një në 50 punëtorë, ta kenë me aftësi të kufizuara

Kosova Firmat do t’i obligojë Ligji që një në 50 punëtorë, ta kenë me aftësi të kufizuara

Obama “i thotë” Grabovcit: Prej nëntorit mbes pa punë, kam dëgju që ti po fut njerëz në punë!

Argëtim Obama “i thotë” Grabovcit: Prej nëntorit mbes pa punë, kam dëgju që ti po fut njerëz në punë!

Rio nikoqire edhe e Olipmiadës lakuriq për të nderuar grekët e lashtë (VIDEO)

Argëtim Rio nikoqire edhe e Olipmiadës lakuriq për të nderuar grekët e lashtë (VIDEO)

E pabesueshme, diktatori koreano-verior nxjerr gishtin e mesit në Olimpiadën e Rios

Argëtim E pabesueshme, diktatori koreano-verior nxjerr gishtin e mesit në Olimpiadën e Rios